Patróny s aktívnym uhlím

Filtre bez problémov

Nowenta dodáva filtračné patróny na úpravu vzduchu. Naše filtračné médiástarostlivo vyberané a pochádzajú od renomovaných výrobcov. Máme teda plnú kontrolu nad kvalitou našich produktov. Navyše, môžeme ponúknuť rýchle dodacie lehoty. Stručne povedané, filtre bez problémov: vysoká kvalita, rýchle dodanie a za vynikajúcu cenu.

Vždy vhodná rada

Hľadáte jeden alebo viac vzduchových filtrov, ktoréspoľahlivé, s dlhou životnosťou a bez problémov. Priemyselné filtre Nowenta sa osvedčili ako spoľahlivé. Dômyselným striedaním medzi uhlíkom a rôznymi médiami, hrúbkou filtračného lôžka, v kombinácii so správnym ventilátorom, bude vždy existovať filter, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

4, 8, 12 alebo 16 filtrov?

Montážna doska pre 4, 8, 12 alebo 16 filtrov. S montážnymi doskami Nowenta môžete vytvoriť profesionálne riešenie pre montáž cylindrických vložiek s bajonetovým uzáverom Kombinácia montážnej dosky a bajonetového zámku zaisťuje bezproblémové spojenie a zabraňuje obtekaniu vzduchu.

Aktívne uhlie a chemické filtračné médium

Plyny a škodlivé častice sú neviditeľné a akékoľvek poškodenie je nepredvídateľné. Je dôležité si najprv ujasniť situáciu a prípadné domnienky. Existuje napríklad nepríjemný zápach v spoločnosti alebo priestore? Bolo ovplyvnené technické vybavenie? Sťažujú sa ľudia v okolí na nepríjemný zápach? Alebo by sa mali prijať vládne opatrenia na kontrolu toxických alebo škodlivých plynov?

Žiadna obchodná situácia nie je rovnaká. Rozhodujúce sú premenné ako odvetvie, miestne podmienky, stupeň a typ výroby či konkrétne využitie priestorov. Z tohto dôvodu nie je riešenie nikdy jednoduché. Jedna vec je však istá, Nowenta má účinný prostriedok na dosiahnutie riešenia: aktívne uhlie a oxidačné filtračné médium.

Aktívne uhlie
Aktívne uhlie je porézny čierny materiál vyrobený z dreva, rašeliny, uhlia a kokosových šupiek. Uhlík sa aktivuje parou alebo chemikáliami, čím sa zvyšuje absorpčná sila. Vďaka tomu je ideálny na čistenie vzduchu a vody a na rafináciu jedlých olejov, cukru a iných tekutín.

Oxidačné filtračné médium
Oxidačné filtračné médium je vyrobené na báze oxidu hlinitého zmiešaného s rôznymi spojivami a impregnovaného manganistanom draselným.

Zmesi
Nie každá situácia savyriešiť iba aktívnym uhlím alebo oxidačným filtračným médiom. Niekedy je potrebná kombinácia rôznych filtračných médií. Hovoríme tomu zmes. V závislosti od situácie spoločnosť Nowenta používa rôzne typy zmesí.

Požiadať o cenovú ponuku