Vzduchové filtračné patróny

Sme zástupcom výrobcu špičkových filtrov, ktorý dodáva filtre pre predajcov a OEM výrobcov po celom svete. S radom viac ako 4000 rôznych filtrov a 20+ typmi vysokokvalitných filtračných médií poskytujeme riešenia filtrácie vzduchu pre rôzne priemyselné odvetvia a typy prachu, vrátane abrazívneho, toxického a výbušného prachu. Okrem toho ponúkame prispôsobené riešenia filtrov a technickú podporu na mieste.

V našich vysokokvalifikovaných oddeleniach výskumu a vývoja zabezpečujeme certifikované produkty vysokej kvality v súlade s naším hlavným cieľom: neustále vyvíjať inovatívne riešenia filtrácie, ktoré zvyšujú výkon a znižujú náklady pre našich zákazníkov.

Zastupujeme medzinárodne uznávaného výrobcu a dodávateľa pre automobilový a motorový priemysel, ako aj výrobcu širokého spektra filtračných aplikácií v priemysle a spotrebného tovaru.

Spojenie síl s jedným z gigantov v oblasti filtrácie tiež rozšírilo naše globálne aktivity a spoločnosť má teraz divízie v Chicagu v Severnej Amerike, Kunshane v Číne a Fujairah v Spojených arabských emirátoch. Našou stratégiou je byť čo najbližšie k našim zákazníkom a poskytovať čo najlepšie služby a podporu.

Filtračné patróny 4000 + kombinácií filtrov Všetky filtre môžu byť vybavené jedným z rôznych vysokokvalitných filtračných médií, vďaka čomu sú vhodné pre rôzne priemyselné odvetvia a typy prachu, vrátane abrazívneho, textilného a výbušného prachu. S radom viac ako 4000 rôznych filtrov poskytujeme riešenia pre rôzne priemyselné odvetvia a druhy prachu a špecializujeme sa na prach a výpary.

Široká ponuka kvalitných filtračných patrón

Sme hrdí na to, že uspokojíme každú vašu potrebu, čo tiež znamená, že sme vynašli ekvivalentné produkty k mnohým z najznámejších a najpoužívanejších filtrov. To sa robí s cieľom zabezpečiť širokú škálu filtrov a poskytnúť našim zákazníkom ekonomickejšiu alternatívu.

DIN Patróny

– Valcový alebo kónický
– Špinavá – čistá výmena
– Najčastejšie používaná kazeta pre zberače prachu
– Dodáva sa s verziou 100% ABS
– Patróny sa používajú vo všetkých štandardných aplikáciách od pieskovania až po filtráciu dreveného prachu a je možné ju vyrobiť vo vodivom/antistatickom prevedení vhodnom pre prevádzku v prostredí ATEX. Môžu byť tiež dodané vo verzii z nehrdzavejúcej ocele vyhovujúcej pre potravinárske účely.

Jet Patróny

– Hliníkové alebo pozinkované
– 3-lug or 4-lug
– Špinavá – čistá výmena
– Dodáva sa s verziou 100% ABS

Jet patróny sú obzvlášť vhodné pre kompaktné filtračné kolektory, ktoré vyžadujú montáž s 3 alebo 4 okami. Môžu byť inštalované z čistej alebo špinavej strany. Prispôsobujú sa priamo na mieste umiestnením tesnenia buď na hornú alebo spodnú stranu horného uzáveru. Horný uzáver môže byť dodaný s alebo bez Venturi Lock.

 

Patróny – čistá strana

– Optimálne pre mobilné filtračné jednotky
– Kužeľové alebo valcové
– Výmena – čistá strana
– Dodáva sa vo verzii ABS s pozinkovaným oceľovým spirom. Tieto patróny sa dodávajú v kónickej aj valcovej verzii. Kompaktné filtračné vložky sú optimálne pre mobilné filtračné jednotky a sú vhodné najmä pre priemyselné vysávače a zberače prachu zo zvárania.

Filtračné panely

Filtračné panely sú vhodné pre väčšinu súčasných zberačov prachu vrátane Trumpf®, Herding®, WAM® a Handte®. Filtračné panely môžu nahradiť spekané doskové filtre a k dispozícii sú rôzne možnosti montáže. Filtračné panely môžu byť vybavené ktorýmkoľvek z našich 25+ rôznych vysokokvalitných skladaných filtračných médií, vďaka čomu sú vhodné pre rôzne priemyselné odvetvia a typy prachu, vrátane abrazívneho, toxického a výbušného prachu.

 

Požiadať o cenovú ponuku